Hlavní stránka
>
Topprodukty

Topprodukty

Co jsou "topprodukty"?

Modul Top produkty slouží ke zobrazení zboží, které chcete zákazníkům nějakým způsobem zviditelnit, tedy ke tvorbě nabídek jako "doporučujeme", "nejlepší v této kategorii" a podobně.

Kde se topprodukty zobrazují?

Jak taková nabídka vypadá a kde všude se zobrazí, závisí na vaší grafické šabloně (vzhledu eshopu).

Jak přidat top produkty

Do každé kategorie můžete přidat jako top produkt jakoukoliv položku, i tu, která není zařazena v příslušné kategorii.

Pro výběr top produktů k jednotlivým kategoriím přejděte do nastavení v Horní menu → Zboží→ Top produkty. V levém menu se Vám zobrazí kategorie Vašeho eshopu a v přehledu pak oblasti, v kterých se top produkty zobrazují.

Oblasti pro zobrazení top produktů může být více, jejich rozmístění záleží na Vaší grafické šabloně.

Z levého menu kliknutím vyberte konkrétní kategorii, kde chcete top produkty zobrazit. Top produkt přidáte kliknutím na tlačítko „Přidat produkt“. Otevře se Vám tabulka s přehledem všech kategorií a produktů, kliknutím na řádek s konkrétním produktem jej přidáte do příslušné sekce.

Top produktům lze kvůli marketingovým účelům zadat i jiný popis, než originálně mají, a to vepsáním textu do textového okna „Změnit popis produktu“.

V případě, že chcete změnit pořadí zvolených top produktů, klikněte na položku, kterou chcete přesunout – zabarví se zeleně, a přetáhněte myší na požadovanou pozici.

Rozšířené možnosti zobrazení

V jednotlivých oblastech můžete nastavit množství zobrazovaných top produktů a to výběrem z rozbalovacího menu na pravé straně v záhlaví každé oblasti (označeno červeně).

Vyberete-li položku „Vypisovat všechny vybrané“ v dané oblasti se Vám zobrazí všechny přidané produkty v pořadí, v jakém je vidíte v přehledu. V případě zobrazování většího množství topproduktů je třeba počítat s větším zatížením eshopu a tudíž snížením rychlosti načítání stránky.

Vyberete-li položku „Z vybraných vypisovat náhodně jen“ můžete zadáním hodnoty do nově otevřeného okna nastavit počet systémem náhodně vybraných produktů, které se v dané oblasti zobrazí. Při stanovování počtu zobrazených top produktů přihlédněte k možnému zatížení systému a pomalejšímu načítání stránky.

Nezapomeňte vše uložit kliknutím na tlačítko „Uložit změny“.