Hlavní stránka
>
Správa dodavatelů

Správa dodavatelů

K čemu slouží Správa dodavatelů?

Správa dodavatelů Vám pomůže sledovat skladové zásoby a jednoduše vytvořit objednávku na zboží, kterého máte v daný okamžik nedostatek, nebo se snížil jeho počet pod Vámi nastavené optimum, které si chcete na skladě udržet.

Tuto službu můžete využívat pouze v případě, že máte aktivován modul Plný sklad + inventura a naleznete jej v Horní menu → Komunikace → Dodavatelé.

Jak nastavím, které produkty mi bude modul hlásit?

V levém menu pod Způsob výpočtu množství k objednání si můžete kliknutím na příslušné položky vyfiltrovat produkty

  • jejichž skladové zásoby jsou minimální – vypíše všechny produkty, jejichž skutečný počet odpovídá minimu, které je nastaveno v detailu produktu (Horní menu → Zboží → Produkty) v sekci skladů u Upozornit při poklesu skladu pod
  • jejichž skladové zásoby jsou optimální - vypíše všechny produkty, jejichž skutečný počet odpovídá optimu, které je nastaveno v detailu produktu (Horní menu → Zboží → Produkty) v sekci skladů u Optimální množství skladem:
  • objednaný počet produktů bude kalkulován pouze dle počtu rezervací.

Jak vytvořím novou objednávku?

Vyberte produkty, které chcete objednat, označením zaškrtávacího pole v levém sloupci v příslušném řádku, a z rozbalovacího menu u Přesunout produkty do objednávky zvolte položku Nová objednávka.

V momentě, kdy Vám objednané zboží dorazí, stačí přejít do konkrétní objednávky.

Jednotlivé objednávky naleznete v levém menu v sekci Existující objednávky, kde si můžete kliknutím na příslušného dodavatele zobrazit konkrétní objednávky nebo kliknutím na Všechny objednávky všechny dosud nevyřízené objednávky.

Jak naskladním došlou objednávku?

Objednávku otevřete kliknutím na její název. V jejím detailu doplňte skutečné počty produktů, které dorazily a v záhlaví pak změňte stav objednávky výběrem z rozbalovacího menu u Je objednávka vyřízena? na Ano. Z rozbalovacího menu vyberte sklad, na který si přejete zboží naskladnit a pak už stačí kliknout na tlačítko Naskladnit na sklad. Sklady se automaticky aktualizují. Přímo v detailu objednávky si můžete prostřednictvím právě vytvořeného aktivního odkazu prohlédnout skladovou operaci.