Hlavní stránka
>
Odkazy k produktu

Odkazy k produktu

Odkazy k produktu využijete zejména v případě potřeby doložit ke konkrétnímu produktu nějakou dokumentaci. Může se jednat například o technické informace, manuál, nebo prohlášení o shodě.

Zobrazení těchto odkazů v detailu produktu musí být podporováno Vaší grafickou šablonou.

Jak vložit odkaz k produktu?

Odkazy můžete vkládat do skupin a to v záložce Odkazy v detailu produktu (Horní menu → Zboží → Produkty → detail produktu → záložka odkazy).

Skupinu vytvoříte kliknutím na tlačítko Přidej skupinu. Do textového pole vepište její název, do dalšího textového pole můžete vložit její popis. Pod názvem této skupiny se zobrazí všechny vložené odkazy.

Odkaz vložíte kliknutím na tlačítko Přidej odkaz. Do textového pole můžete vepsat text odkazu, který se v klientské části stane aktivním – tzn., že se při kliknutí na něj zákazníkovi otevře nová webová stránka s nahraným dokumentem. Do následného textového pole vložte konkrétní odkaz nebo klikněte na tlačítko Nahrát, které Vám zpřístupní složky ve Vašem počítači.

Jak smazat skupinu, odkaz u produktu?

Skupinu smažete kliknutím na červený křížek vedle textového pole s názvem skupiny. Kliknutím na tento křížek smažete nejen celou skupinu, ale i všechny odkazy v ní obsažené.

Odkaz smažete kliknutím na červený křížek vedle textového pole s odkazem.